Aziz Yıldırım’dan Ali Şen’e: Bir yere gitmiyorum başkan rahat olsun

0

Fenerbahçe’nin eski başkanlarından Ali Şen, Aziz Yıldırım’a yaptıkları için herkesin teşekkür etmesi gerektiğini belirterek, “Aziz Yıldırım’ın da gönlünden Ali Koç’un geçtiğini düşünüyorum” dedi. Şen’in ardından kürsüye gelen Aziz Yıldırım, “Sevgili başkan Ali Şen, beni öpüyor. Ben buradayım bir yere gitmiyorum, rahat olsun” diyerek cevap verdi.

Fenerbahçe eski başkanı Ali Şen, Seçimli Olağan Genel Kurul’da kürsüye çıkarak yaptığı açıklamada, Fenerbahçe başkanlığının ardından her zaman kalp ilişkisinin devam ettiğini söyleyerek, “Allah’ın verdiği son güne kadar da bu ilişki bitmeyecek. Vefa Küçük’ün Divan Başkanı olmasından dolayı çok memnunum. Soyadı Küçük ama kendisi çok büyük bir Fenerbahçeli’dir. Burası daha önce çayırdı. 100 sene geçti. 1908 yılında çayır olan burası şu anda nerelere geldi. Öyle bir kongre yapıyoruz ki, New York Times bunun haberini yapıyor. Bu stadı yapanlardan Allah razı olsun” dedi.

Genel kurul üyelerini kırdı geçirdi

Geriye bakıldığında yanlış ve hataların yapılabildiğini söyleyen Şen, “Kalp kırmalar oluyor. Aziz Yıldırım da benim çok kalbimi kırmıştır ama o hakkı kendisine veriyorum. Kulüplerde görevler gelip geçicidir” dedi.

Stadın doğusunun neresi olduğunu soran Ali Şen, başkanlık döneminde birlikte çalıştığı Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ün, “Başkanım siz neresi diyorsanız doğu orasıdır” lafının ardından, “Gazeteciler ben başkan olduğum dönemde Vefa Küçük’e gidip, ‘Vefa Bey, Ali Şen diktatör galiba. Sizin fikirlerinizi soruyor mu’ diye sorular soruyor. Vefa da cevap veriyor, “Bizim hepimizin fikirlerini alır ama sonrasında kendi bildiğini yapar” Görüyorum ki Aziz Yıldırım da aynısını yapıyor” ifadelerini kulandı. Ali Şen’in sözleri sonrasında genel kurul üyeleri uzun süre güldü.

Aziz Yıldırım: Başkan beni öpüyor ben buradayım

Aziz Yıldırım’ı Fenerbahçelilerin asla unutmayacağın ifade eden Ali Şen, “Aziz Yıldırım’a 2006 yılından dolayı teşekkür ediyorum. 2006 yılında Ali Koç’u yönetim kuruluna aldı ve bugünleri yaşamamızı sağlayan temelleri Aziz Yıldırım attı. Gelen kişinin daha iyi hizmetler yapmasından gurur duyacağına eminim. Aziz Yıldırım’ın kalbinde de Ali Koç’un olduğunu biliyorum. Aziz Yıldırım’ı Fenerbahçeliler asla unutmayacak” dedi.

Ali Şen konuşmasının ardından Aziz Yıldırım’ın yanına giderek kendisini öptü. Bunun ardından Yıldırım kürsüye gelerek, “Değerli Fenerbahçeliler. Başkan beni öpüyor ama ben buradayım, bir yere gitmiyorum. Rahat olsun” açıklamasını yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here