Fenerbahçe’de tarihi gün! Oy sayımı başladı…

0

Fenerbahçe, seçimli kongre ile yeni başkanını belirliyor. Mevcut başkan Aziz Yıldırım ile başkan adayı Ali Koç arasında geçecek olan başkanlık seçimi, 20 binden fazla üyenin katılımıyla gerçekleşti… Televizyondan naklen yayınlanan Fenerbahçe başkanlık seçiminde 17.00’da stat kapıları kapanırken oy verme işlemi bir süre devam etti. Ardından oy verme işlemi tamamlandı ve Fenerbahçe’nin 33. başkanını belirlemek üzere sayıma geçildi. Açılan sandıklar dahilinde önde giden ismin Ali Koç olduğu öğrenildi. Ali Koç taraftarları selamladı ve Vefa Küçük’e giderek sarıldı. Koç statta zafer turları atmaya başladı. Tebrikleri birer birer kabul eden Koç’un stat ortasında coşkuyla turladığı görülürken Aziz Yıldırım’ın da stat dışına çıktığı ifade ediliyor.

Fenerbahçe Kulübü, tarihi seçimlerinden birini yapıyor. 20 bini aşkın üye, 38 sandıkta 37. başkanını seçecek. Sarı-Lacivertliler’in başkanı Aziz Yıldırım mı, Ali Koç mu olacak?

Sandıklar bir bir açılırken Ali Koç’un, Aziz Yıldırım’ı farklı bir şekilde geçtiği bilgileri geliyor. Ali Koç stat ortasında taraftarları selamladı ve tebrikleri kabul etti. Kadıköy’de ise coşkulu bir kalabalık sevinç naraları atıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here