G-er-dek Gecesi Kocasına Ba-ki-re Değilim Deyince

0

Değilim Deyince O Gece Eşine B-a-kire Değilim Değilim Deyince İ.S. (32) adlı gencin, kız kardeşleri B.S. (22), Ş.S. (19) ve S.Z.’ye (18) t-e-cavüz ettiği ortaya çıktı.Olay, kız kardeşlerden S.Z.’nin, evlendiği E.Z. adlı gençle girdiği g-er. dek gecesinde b-a-kire olmadığının görülmesiyle anlaşıldı. Ağabey İ.S., tutuklanarak cezaevine gönderildi.4 Ocak’ta gerçekleşen evlilik töreniyle günışığına çıktı. E.Z. adlı gençle evlenen 4 kardeşin en küçüğü olan S.Z., nikâhın ardından damat E.Z.’ye b-a-kire olmadığını açıkladı..

Genç kadın başından geçen olayları anlatınca E.Z., Polis Merkezi’ne giderek eşinin ağabeyi İ.S.’nin gerçekleştirdiği iddia edilen te-c-avüz olayıyla ilgili şikayetçi oldu.

Ailesine anlatamadı Polise ifade veren E.Z., eşinin özağabeyi İ.S.’nin 3-4 yıl evlerinde S.Z.’ye t-e-cavüz ettiğini anlattı. E.Z., olayın ardından İ.S.’nin kardeşini ölümle tehdit ettiğini ve bu nedenle aile büyüklerine olayı anlatamadığını söyledi.

Psikolojik destekle başından geçenleri olduğu gibi polise anlatan S.Z., ağabeyinin kendi evlerinde c-i-nsel i-l-işkiye girdiğini anlattı. Genç kadın, ağabeyi İ.S.’nin 2009’da kendisiyle iki kez c-i-nsel i-l-işkiye girdiğini, şikayetçi olup olmama konusunda kararsız olduğunu belirtti.

Bu ifadenin ardından savcılık talimatıyla soruşturmayı genişleten polis, E.Z.’nin halen ailesiyle birlikte yaşayan iki ablasının da ifadesine başvurdu. Genç kadının iki ablası B.S. ile Ş.S., avukat huzurunda polise ifade verdi.

İki kız kardeş, İ.S.’nin geçmişte kendileriyle de c-i-nsel i-l-işkide bulunduğunu anlattı. Bu ifadeler doğrultusunda Emniyet görevlileri şüpheli İ.S.’yi yakalayıp gözaltına aldı. Sorgusunda kız kardeşlerinin iddialarını dolaylı olarak kabul eden İ.S. tu-tu-klandı.kaynak: habermash

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here